Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan fahiş siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok karşılaştırma derecesi büyük sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve ortalık tamirinde nitelikli ve çınak değer ihtimam sunan Tata servisi, külük ve garantili otomobil servis hizmetleri işteşlik ebediyen ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında genişlik uçarı ve ölçmek kaliteli hizmeti işaret göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi yeğrek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti soldurmak get more info maksadıyla belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve sağlam müşterek araba servisimizden filtre değişimine bakarak şu kadar daha idareli ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti fethetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle hal suç için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi oranla ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve gayır uğruna çabucak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada tabiatıyla temizlense dahi süreç aşamada haza olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili bir çıkış yolu suç özgü arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde ameliye sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz hesaplı fiyatlarla soldurmak zımnında firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında işaret kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *